Examencommissies 2021-2022
Bachelor in de wiskunde / Master in de wiskunde / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: wiskunde
Voorzitter: Joris Van der Jeugt
Secretaris: Hans Vernaeve
Bachelor in de fysica en de sterrenkunde / Master in de fysica en de sterrenkunde / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: fysica en sterrenkunde
Voorzitter: Natalie Jachowicz
Secretaris: Bartel Van Waeyenberghe
Bachelor in de informatica / Master in de informatica / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: informatica
Voorzitter: Yvan Saeys
Secretaris: Christophe Scholliers
Bachelor in de chemie / Master in Chemistry / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: chemie
Voorzitter: Klaartje De Buysser
Secretaris: Sandra Van Vlierberghe
Bachelor in de biologie / Master in Biology / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: biologie
Voorzitter: Annemieke Verbeken
Secretaris: Tom Moens
Bachelor in de biochemie en de biotechnologie / Master in Biochemistry and Biotechnology / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: biochemie en biotechnologie
Voorzitter: Lieven De Veylder
Secretaris: Claude Libert
Bachelor in de geologie / Master in de geologie / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: geologie
Voorzitter: David van Rooij
Secretaris: Stijn Dewaele
Master in Geology
Voorzitter: Jan Elsen (KULeuven)
Secretaris: Stijn Dewaele
Bachelor in de geografie en de geomatica / Master in de geografie en de geomatica / Master in de geografie / Educatieve master in de wetenschappen en technologie: geografie en geomatica
Voorzitter: Nico Van de Weghe
Secretaris: Alain De Wulf
Master in Bio-informatics
Voorzitter: Yves Van de Peer
Secretaris: Jan Fostier (TW05)
Master in Agro- and Environmental Nematology
Voorzitter: Bart Braeckman
Secretaris: Laura Cortada-Gonzalez
Master in Sustainable Land Management
Voorzitter: Thomas Hermans
Vicevoorzitter: Ann Van Griensven (VUB)
Secretaris: Rudi Goossens, Wim Thiery (VUB-WE)
International Master in Marine Biological Resources (IMBRSea)
Voorzitter: Ann Vanreusel
Secretaris: Marleen De Troch
Master in Marine and Lacustrine Science and Management (Oceans & Lakes)
Voorzitter: Marc Kochzius (VUB)
Secretaris: Nico Koedam (VUB)
Master in Statistical Data Analysis
Voorzitter: Els Goetghebeur
Secretaris: Stijn Vansteelandt
Master in Plant Biotechnology
Voorzitter: Lieven De Veylder
Secretaris: Frank van Breusegem
Master in Space Studies
Voorzitter: Hugues Sana (KULeuven)
Secretaris: Maarten Baes
Postgraduaat in Biosafety in Plant Biotechnology
Bevroren opleiding
Postgraduaat in Weather and Climate Modeling
Voorzitter: Piet Termonia
Secretaris: Steven Caluwaerts
Postgraduaat Hydrography B
Voorzitter: Dr. Kapt. Rowan Van Schaeren (directeur HZS)
Secretaris: Mathias Smidt
Postgraduate Studies in Blue Resources for the Blue Economy
Voorzitter: Tim Deprez